Eğitmenler

 


 

 Kozan Demircan


Çevik Dijital Dönüşüm Sertifika Programı; kurumsal ilişkiler, kurumsal iletişim, dijital pazarlama, içerik yönetimi ve teknoloji yazarlığı alanlarında 15 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Kozan Demircan tarafından tasarlanmıştır.

Özel İtalyan Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu Kozan Demircan, 1999–2004 yıllarında Doğan Burda Dergi bünyesindeki Focus Popüler Bilim Kültür Dergisi’nde Teknoloji Editörü olarak çalıştı. Kapital Medya Farmaskop dergisi Yayın Yönetmenliği’nden sonra T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı’nda Editör, İletişim Danışmanlığı ve Proje Yönetimi görevlerinde bulundu. 2009–2014 yıllarında Zarakol Halkla İlişkiler ve ardından Effect PR’da kurumsal teknoloji firmaları için iletişim danışmanı olarak çalıştı. Eticaretmag sitesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi.

Şu anda Techinside.com sitesi ve kurumsal teknoloji dergisinin Genel Yayın Yönetmeni olarak görevini sürdüren Demircan kurumsal dijital dönüşüm, içerik-dijital pazarlama, büyüme hızlandırma ve altyapı girişimciliği alanlarında eğitimler vermektedir.  Kendi adıyla bir bilim-teknoloji blogu olan Kozan Demircan, Popular Science Türkiye dergisinde köşe yazarı olarak çalışmakta ve Milliyet TV Silikon Vadisi kanalında teknoloji videoları sunmaktadır. Uzmanlık alanındaki konularda yurt çapında üniversite panellerine katılan Demircan Bilgi Üniversitesi ve Bahçeşehir üniversitesi’nde bilim, teknoloji ve e-işletmeler alanlarında İngilizce Lisans & Yüksek Lisans dersleri vermektedir.


Onur Yılmaz

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İşletme “E-Business” uzmanlık alanı bölümünde tamamladı. Amerika Birleşik Devletleri’nde Intrax Institute’da dijital pazarlama üzerine Micro MBA yaptı. 2003 Yılından bu yana vwturk.com ve genpa.com.tr başta olmak üzere birçok online projede aktif olarak görev aldı. TurkTicaret.net, Dünyagöz Hastaneler Grubu ve Hürriyet İnternet Grubu’nda dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi görevlerini üstlendi. Bu süreçte Türkiye ve yurt dışında sağlık turizmi ve sosyal medya alanlarında birçok proje yürüttü. Evoria.com ve Hızlıal.com’da dijital pazarlama müdürlüğü yapan Onur Yılmaz 2014 yılından bu yana dijital pazarlama danışmanlığı yapmaktadır.
WordPress web tasarım ajansı Kurumsal Wordpress’in kurucu ortağı olan Onur Yılmaz, Google AdWords - arama motoru reklamcılığı, SEO – arama motoru optimizasyonu, e-ticaret pazarlama, e-mail pazarlama, e-CRM, affiliate marketing, remarketing, display marketing, sosyal medya pazarlama, sosyal medya yönetimi, online raporlama, ileri düzey web analizi ve dijital iş geliştirme konularında uygulamalı danışmanlık hizmeti vermektedir.


Müge Çetinkaya Caculi

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri mezunu olan Müge Çetinkaya, kariyerine Finansbank'ta Perakende Bankacılık Pazarlama Bölümü’nde başladı. Daha sonra dijitale Groupon ile geçiş yaptı.
Affiliate Pazarlama sektörüne Fransız performans pazarlama ajansı Kwanko NetAffiliation ile başladı. 2 yıl Fransa'da çalışarak sektör dinamiklerini pazarın gelişmiş olduğu Avrupa ülkelerindeki gelişmeleri takip ederek öğrendi. Şirket bünyesinde Türkiye pazarını geliştirdi.
Bugün Kwanko'nun Türkiye pazarından sorumlu Ülke Müdürü olarak çalışmaktadır.
Müge Çetinkaya Caculi Kwanko Türkiye operasyonları kapsamında 50'den fazla marka ve yüzlerce yayıncıya danışmanlık hizmeti vermektedir.


Mehriban Edeer

Eğitimini Belçika ve Brüksel’de Otel Yönetimi üzerine tamamladı.
Turizm sektöründe bilinen e-Ticaret şirketlerinde Müşteri Yöneticisi olarak çalıştı.
Kariyerinin tamamı dijital yayıncılık üzerine olan Edeer, 2015 yılından bu yana Kwanko Türkiye Ofisi’nde Müşteri Yöneticisi olarak çalışmaktadır.
Sorumluluğunda olan alanlar; yeni yayıncılar keşfetmek, yayıncıları Affiliate Pazarlama yöntemleri ile buluşturmak, Kwanko panel ve çalışma şeklini öğretmek ve yayıncılara her konuda destek olmaktır.

Yeni kampanyaları doğru yayıncı ile buluşturmak üzerine uzmanlaşan Mehriban Edeer yayıncılara dijital kampanya yönetimi konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.


Bahar Çerman

2012 yılında Işık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümlerinden mezun oldu. Aynı Üniversite’de Uluslararası ilişkiler Bölümünde yüksek lisans yaptı.
2012 yılından bu yana dijital dünyanın içinde yer alan Bahar Çerman, Philips’e bağlı Hollanda Merkezli bir firmada e-Ticaret, e-Posta Pazarlaması, Affiliate Pazarlama üzerine uzmanlaştı, takım lideri olarak çalıştı.
Kwanko’da Account Manager olarak çalışan Çerman’ın sorumluluk alanında; yayıncılara uygun dijital reklam kampanyaları kurgulamak ve yönetmek yer almaktadır.
Bahar Çerman’ın uzmanlık alanları, dijital kampanya yönetimi, reklam modelleri ve kampanya optimizasyonu üzerinedir.


Öğr.Grv. İlker Berkman

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde alan İlker Berkman, Yüksek Lisans derecelerinden ilkini Bahçeşehir Üniversitesi'nde Bilgi Teknolojileri programında, ikincisini Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnteraktif Medya Tasarımı alanında tamamladı. Doktora çalışmasını Bahçeşehir Üniversitesi'nde yazılım mühendisliği alanında devam ettirmektedir.
2009 yılından bu yana Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışan İlker Berkman’ın insan-bilgisayar etkileşimi disiplini çerçevesinde uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış çalışmaları bulunmaktadır.
Berkman’ın bu güne kadar verdiği dersler arasında Web Tasarımı, Sanat ve İletişim için Bilgisayar Kullanımı, Yeni Nesil Medya Araçları için Bilgisayar, Bilgi Teknolojileri Tasarımı yer almaktadır.


Murat Erdör

16 senelik iş hayatında yerli ve yabancı birçok şirkette çalışan Murat Erdör, satış, pazarlama, müşteri ilişkileri ve iş geliştirme konularındaki deneyimlerini aktarmak için euro-message’a 2016 yılının Mart ayında katılmıştır.
Lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Erdör, mastırını “Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” üzerine yapmıştır.
Değişik konularda bir şeyler yazıp kendini ifade etmeyi ve tecrübelerini paylaşmayı seven Murat Erdör web sayfasında farklı konularda paylaşımlarda bulunmaktadır.