Kampüs Eğitimleri

Kampüs Eğitimleri, Yayıncı Akademisi’nin üniversitelerde düzenlediği Temel Düzey İnternet Yayıncılığı Eğitim programını kapsamaktadır.

Programda üniversite öğrencilerine internet yayıncılığı, yayıncılık türleri, gelir modelleri ve içerik yönetimi başlıklarında dersler verilerek, uygulamalı web sitesi yapımı ile program bitiminde katılımcıların birer internet yayıncısı olmaları sağlanmaktadır.

Kampüs Akademi dersleri üniversite yönetimleri ile yapılan işbirliği doğrultusunda ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.


Kampüs Eğitimlerinin Amacı

Üniversitelerde verilen internet yayıncılığı eğitimleri mevcut durumda yayıncılık pazarında faaliyet gösteren aktif oyuncular ile birlikte verilmektedir. Bu yöntemle gençlerin henüz iş hayatına atılmadan internet yayıncılığı sektörü hakkında gerçek ve uygulamalı bilgi ile tanışması hedeflenmektedir.

 

Kampüs Eğitimleri’nin amacı gençlerin üniversite eğitimleri sırasında profesyonel yaşam deneyimi yaşamasını sağlamak, mezun olduktan sonra da kullanabileceği bilgi ve deneyimleri edinmesine yardımcı olmaktır.

 

Kampüs Eğitimleri 
Temel Düzey İnternet Yayıncılığı Eğitimi


Yayıncı Akademisi Kampüs Eğitimleri'nde öğrencilere Internet Yayıncılığı için gereken eğitimler teorik ve uygulamalı olarak verilmektedir. 

Eğitim Programı fakültenin ihtiyacına göre şekillendirilmekle birlikte temel olarak aşağıdaki dersler çerçevesinde bir içerik sunulmaktadır. 

Katılımcı öğrenciler uygulamalı derslerin de verildiği program sonunda kendi web sitelerini hazır hale getirerek internet yayıncılığına adım atmış olurlar. 

Eğitimlere katılmış ve kendi web sitesini hazır hale getirmiş öğrencilere program sonunda Temel Düzey Internet Yayıncılığı Sertifikası verilmektedir. 

 

Kampüs Eğitimleri 
Temel Düzey İnternet Yayıncılığı Eğitimi 
Ders Programı

 

Açılış - Internet Reklamcılığı ve Türkiye'deki Durum

Özgün İçerik Nasıl Oluşturulur? Marka Nedir?

Yayıncılık Nedir?

Nasıl Yayıncı Olunur?

Yayıncı Çeşitleri

Web Sitesi Yapımı

Hazır Siteler Kullanılarak Web Sitesi Yapımı

SEO ve Uygulamalı Eğitimi

Web sitelerinde Görsel Kullanımı

Sosyal Medya

E-Posta Pazarlaması

Mobil Pazarlama

 
EĞİTİMLER ve KAYIT HAKKINDA 


Kampüs Eğitimleri sponsor desteği ile öğrencilere ücretsiz olarak verilen eğitimlerdir. 

Kampüs Eğitimlerine sponsor olmak veya üniversitenizde düzenlenmesini istiyorsanız iletisim@yayinciakademisi.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.